Kurumsal - Okul Yönetimi


Okul Yönetimi

 
Ayhan KOCAKALE

Kampüs Müdürü
a.kocakale@camlicakoleji.com

      

1971 yılında Zonguldak ilinin Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulunda okuduktan sonra, Karadeniz Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde lise hayatına devam etti.

1991 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’ne başladı. İstanbul Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladı.

Uzun yıllar Özel Eğitim Kurumlarında Öğretmen, Bölüm Başkanı, Eğitim Koordinatörü ve Yönetici olarak çalıştı. Görevine okullarımızın kampüs müdürü olarak devam etmektedir.

 


 
Akif KURT

Anadolu Lisesi Eğitim Direktörü

a.kurt@camlicakoleji.com

 

1980 yılında Sivas’ da dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Hasan Leyli ilköğretim okulunda okuduktan sonra lise eğitimini Kadıköy İntaş lisesinde tamamladı.2004 yılında Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. 2010 yılından itibaren kurumumuzda Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yaptı. 2017 Mart ayından itibaren Anadolu Lisesi Müdürlüğü görevini sürdürmektedir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.


 


Tuğba ÖZPİNECİ
Ortaokul Eğitim Direktörü
t.ozpineci@camlicakoleji.com

 

1985 yılında Ankara’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2003 yılında Çamlıca Kız Lisesinden mezun oldu. Daha sonra Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünü bitirdi. 2008 yılında Dumlupınar Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladı. Farklı kurumlarda ve okulumuzda Fen Bilimleri Öğretmenliği, Sayısal Dersler Zümre Başkanlığı görevlerini yürütmüştür. Kurumumuzda Ortaokul Eğitim Direktörü olarak görevine devam etmektedir.
 


 

Ayşe TÜFEKÇİ
İlkokul Eğitim Direktörü
atufekci@camlicakoleji.com

 

1978 yılında Rize’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Çocuk Gelişimi alanında ihtisas yaptı.1995 yılında Kurtuluş İlköğretim Okulunda Anasınıfı Öğretmeni olarak çalışmaya başladı. Farklı özel okullarda Anaokulu Öğretmenliği ve zümre başkanlığı yaptı. Okul öncesi eğitim setleri, hikâye ve kavram çalışmaları alanında birçok çalışmaları bulunmaktadır. Ferah Büyük Çamlıca Koleji ailesine anaokulu öğretmeni olarak katıldı. Kurumumuzda İlkokul Eğitim Direktörü olarak görevine devam etmektedir.İlknur ÜNAL
Anaokulu Eğitim Direktörü
i.unal@camlicakoleji.com


Memleketi olan Karabük'te, ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini tamamladı. Anadolu Üniversitesi Okul öncesi öğretmenliğini bitirdi.Bir çok özel ve devlet okulunda okul öncesi öğretmeni olarak, ayrıca özel eğitim alanında da görev yapmıştır. Sosyoloji alanındaki eğitimine devam etmektedir.

Özel Ferah Büyük Çamlıca Anaokulumuzda okul müdürü olarak görev yapmaktadır’