Okul Yönetimi


Okul Yönetimi

 


 

Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Ekşi, 1970 yılında, Rize’nin İkizdere İlçesi, Tulumpınar köyünde doğdu. İlk öğrenimini Erzurum’da, orta ve lise öğrenimini İstanbul Mehmet Beyazıt Lisesi'nde tamamladı. Yüksek öğrenimini Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamladı. Büyük Çamlıca Eğitim Kurumlarının Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. 


Sürekli değişerek gelişen dünyamızda; mutlu, başarılı, kendisiyle barışık, üretken, çevresine ve farkındalıklara saygı duyan bir neslin yetişmesinin ancak iyi bir eğitimle gerçekleşebileceğine inanmaktadır.

 

"bir çocuk yetişir, dünya değişir” sloganının eğitim sektöründe hak ettiği yeri alması için çalışan Yüksel Ekşi, evli ve babasıdır.

 

  

Deniz SOYTÜRK
Okul Müdürü
dsoyturk@camlicakoleji.com

 

1979 yılında Sakarya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. 2002 yılında Sakarya Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2004 yılında Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2005 yılında Ortaöğretim Alan Matematik Öğretmenliği Yüksek Lisans eğitimini bitirdi. 2011 yılında İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. Kurumumuzda Matematik Öğretmenliği, Ölçme Değerlendirme Koordinatörlüğü, Sayısal Dersler Zümre Başkanlığı ve Müdür Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. Kurumumuzda Okul Müdürü olarak görevine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

  

Ayşe TÜFEKÇİ
Eğitim Koordinatörü
atufekci@camlicakoleji.com

 

1978 yılında Rize’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladı. Çocuk Gelişimi alanında ihtisas yaptı.1995 yılında Kurtuluş İlköğretim Okulunda Anasınıfı Öğretmeni olarak çalışmaya başladı. Farklı özel okullarda Anaokulu Öğretmenliği ve zümre başkanlığı yaptı. Okul öncesi eğitim setleri, hikaye ve kavram çalışmaları alanında bir çok çalışmaları bulunmaktadır. Büyük Çamlıca Koleji Ailesine anaokulu öğretmeni olarak katıldı. Kurumumuzda Eğitim Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.

 
 

Tuğba ÖZPİNECİ
Müdür Yardımcısı
t.cokcetin@camlicakoleji.com

 

 

1985 yılında Ankara’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’ da tamamladı. 2003 yılında Çamlıca Kız Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümünü bitirdi. 2008 yılında Dumlupınar Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı. Farklı kurumlarda ve okulumuzda Fen Bilimleri Öğretmenliği, Sayısal Dersler Zümre Başkanlığı görevlerini yürütmüştür. Kurumumuzda Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir