ÇAMLICA KOLEJİ
YÖNETİM KADROSU
Ayhan KOCAKALE
Ayhan KOCAKALE
Kampüs Müdürü
[email protected]

1971 yılında Zonguldak ilinin Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokul öğrenimini Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulunda okuduktan sonra, Karadeniz Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde lise hayatına devam etti. 1991 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’ne başladı. İstanbul Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladı. Uzun yıllar Özel Eğitim Kurumlarında Öğretmen, Bölüm Başkanı, Eğitim Koordinatörü ve Yönetici olarak çalıştı. Görevine okullarımızın kampüs müdürü olarak devam etmektedir.
Tuğba ÖZPİNECİ
Tuğba ÖZPİNECİ
Ortaokul Eğitim Direktörü
[email protected]

1985 yılında Ankara’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2003 yılında Çamlıca Kız Lisesinden mezun oldu. Daha sonra Dumlupınar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünü bitirdi. 2008 yılında Dumlupınar Üniversitesinde pedagojik formasyon eğitimini tamamladı. Farklı kurumlarda ve okulumuzda Fen Bilimleri Öğretmenliği, Sayısal Dersler Zümre Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. Kurumumuzda Ortaokul Eğitim Direktörü olarak görevine devam etmektedir.
Ayşegül SOFU
Ayşegül SOFU
Anaokulu Eğitim Direktörü
[email protected]

1989 yılında İstanbul´da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Feyzullah-Turgay Ciner ilköğretim okulunda okudu. Lise eğitimini İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesinde tamamladı. İlk lisansını Gazi Üniversitesi Felsefe Grubu Öğretmenliği Bölümünü Tezsiz Yüksek Lisans mezunu olarak bitirdi. Belli bir dönem Felsefe Grubu Öğretmenliği ve Rehber Öğretmenlik yaptı. İkinci lisansını Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği okuyarak mezun oldu. Farklı anaokullarında görev yaptıktan sonra kurumumuzda anaokulu öğretmeni olarak göreve başladı. Anaokulumuzda müdür olarak görevine devam etmektedir.
Filiz TAŞCI
Filiz TAŞCI
İlkokul Eğitim Direktörü
[email protected]

1974 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenim hayatını İstanbul da tamamladı. Daha sonra 1996´da Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Spor Yüksekokulunu bitirdi. 2017-2019 yılları arasında Yüksek Lisansını İstanbul Gelişim Üniversitesi- Sağlık Bilimleri Enstitüsü-Spor Yöneticiliği Tezli Lisans Programını tamamladı. Çeşitli kurumlarda öğretmenlik, bölüm başkanlığı, müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Kurumumuzda İlkokul Müdürü olarak görevine devam etmektedir.